خانه / دسته‌بندی نشده / کارخانه های تولید پارچه کتان ایران

کارخانه های تولید پارچه کتان ایران

کارخانه های تولید پارچه کتان در ایران طی این آگهی به همکاری جهت فروش فراخوانده شده و دعوت به آغاز یک همکاری دو سویه برد جهت ارائه بهترین پارچه های کتان در بازار داخلی و طی برنامه مدون صادرات آن می شوند.
پارچه های کتان در ایران برای تولید نیاز به تخصص بالایی دارند و هر تولیدکننده ای ریسک بافت آن را نخواهد داشت. شاید علتش الیاف گران قیمتی است که اگر هنگام تولید با اشتباهی مواجه گردند خسارت های مالی جبران ناپذیری را به بدنه مالی کارخانه وارد می کنند و بحث فروش آن نیز باز هم تبحر می خواهد زیرا بازار ایران پر از نمونه کتان های خارجی و وارداتی شده است.

تولید پارچه کتان

اگر تولیدکننده انواع پارچه کتان هستید و برای افزایش فروش خود به دنبال یک واحد کارآمد و امتحان پس داده در این زمینه می گردید چرا رزومه سایت بازار پوشاک ایران را از نظر نگذرانده و در این زمینه اقدام به ایجاد مذاکره جهت همکاری نمی کنید؟
کافیست با یکی از مدیران دفتر مرکزی شرکت یا بخش فروش پارچه کتان قرار ملاقاتی داشته و در زمینه اطلاعات تخصصی محصول خود توضیحات اولیه را ارائه کنید.
اینکه هزینه تولید پارچه شما حدود چقدر می شود و مزیتش نسبت به دیگر پارچه های کتان در بازار چیست؟ جامعه هدفی که قرار است پارچه شما را خریداری کنند چه کسانی هستند و همچنین قیمت شما نسبت به رقبایتان در بحث فروش پارچه کتان ارزش سرمایه گذاری را خواهد داشت؟
پس از اینکه نمونه های کاتالوگ شما به همراه رنگبندی موجودتان به تائید واحد پشتیبانی ما رسید و در رابطه با نحوه همکاری و شرایطی که با همکاری برایتان ایجاد خواهد شد سعی در افزایش فروش محصول شما خواهیم داشت.
این همکاری وقتی مثمر ثمر خواهد شد که شما به عنوان یک تولیدکننده پارچه بهترین عرضه را برای تقاضایی که به سمت شما جلب نموده ایم داشته باشید و به تعهدات خود پایبند باشید.

کارخانه پارچه کتان

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری به تازگی طرح پنبه دو دو ایرانی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام