خانه / دسته‌بندی نشده / پخش بهترین پارچه ی کتان کاغذی

پخش بهترین پارچه ی کتان کاغذی

پخش بهترین پارچه ی کتان کاغذی را چه کسانی در بازار بزرگ تهران یا شهر های بزرگ به عهده گرفته اند؟ آیا می توان بنکداران سرشناسی را نام برد که جزو واردکنندگان انواع پارچه کتان باشند؟
وقتی نام مرکز پخش پارچه می آید ناخودآگاه ذهن به سمت افراد بنکدار یا عمده فروشی ها می رود که در زمینه پخش مسئولیت دارند، بعضی از آنها تنها صرف اینکه به صورت عمده خرید و فروش دارند این القاب را گرفته اند و در ندرت موارد نیز دیده می شود که مرکز و مدیریت به انجام تبلیغات محلی یا ویروسی مشغول می شود تا بتواند در زمینه فروش پارچه بهتر از رقبا عمل نماید.

پارچه کتان کاغذی

جنس کاغذی پارچه کتان یکی از معروف ترین مدل هایی است که معمولا برای مانتو های شیک تابستانی و یا تونیکهای کوتاه دخترانه بیشترین تیراژ فروش بازار را خواهد داشت. البته تنسل گلدار یا پارچه های نخی نیز در این وسط خودنمایی کرده و همیشه رقبای قدری برای پارچه کتان کاغذی بوده اند.
اما با وارد کردن پارچه های کتان کاغذی گلدار یا نمونه های طرح دار جایی برای بحث با رقبا نمانده است و پارچه کتان کاغذی به تنهایی می تواند فروش یک فصل تولیدی شما را تضمین نماید.
کمتر خانمی می تواند در برابر وسوسه خرید پوشاک از جنس کتان کاغذی جدید خودداری کرده و تسلیم خرید آن نشود.
تنها کافیست کمی خلاقیت و هنر به خرج داده و زیباترین پارچه ها را تولید کنید.

پخش پارچه کتان

آیا هنوز برنامه ای برای انتخاب پارچه ای که قرار است با آن مانتو های امسال خود را در بازار عرضه نمایید تصمیم گیری نکرده اید؟
نمی خواهید از طرح جدید پارچه های کتان بهره برده و یک سری نمونه کار را به مشتری های خود عرضه نمایید تا متوجه شوید که استقبال از پارچه کتان کاغذی بسیار بیشتر از تصوری است که شما خواهید داشت؟
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری به تازگی طرح پنبه دو دو ایرانی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام