خانه / کتان کاغذی / قیمت پارچه کتان کاغذی

قیمت پارچه کتان کاغذی

قیمت پارچه کتان کاغذی در بازار ایران به شدت افزایش یافته است، شاید علتش نوسانات اوضاع بازار و کم شدن متراژ این پارچه در بین بنکداران باشد.
وقتی تقاضا نسبت به یک پارچه بالا رفته و نیاز به آن شدیدتر می شود طبیعتا با افزایش قیمت روبرو هستیم. به اصطلاح بازاری ها در این دوران با داغ شدن و شروع شدن فصل فروش یک پارچه روبرو می شویم.
انواع پارچه کتان خصوصا مدل کاغذی آن در ۶ ماهه اول سال فروش بیشتر و شدید تری خواهند داشت. امسال در سال ۹۶ که به علت اوضاع آشفته وضعیت واردات و همچنین کم شدن تیراژ پارچه های کتان کاغذی افزایش قیمت پارچه های کاغذی نسبت به عرفی که هر ساله داریم بسیار بیشتر است.

پارچه کتان کاغذی

اگر قرار است پارچه کتان مدل کاغذی خرید و فروش کنید چرا به مراکز اصلی فروش و نمایندگان شرکت های نساجی ترک در این زمینه مراجعه نمی کنید؟ آیا هنوز وقت آن نرسیده که خرید پارچه کتان را از سورس های اصلی بازار پیگری کرده و دیگر دنبال واسطه ها و دلالان نباشید؟

پارچه کتان کاغذی

طرح های نو را در ژورنال پارچه های کتان کاغذی می توان مشاهده کرد، به شرط اینکه در این زمینه اطلاعات مربوطه را به دست آورید. اولین اقدامی که می تواند شما را به این هدف نزدیک کند. عضو شدن در کانال های تلگرامی است که تجار برای خود راه اندازی می نمایند و در پی یافتن مشتریان جدید هستند.
بدون صرف هزینه و وقت از آخرین طرح هایی که برای پارچه کتان کاغذی وارد بازار ایران شده است مطلع گشته و می توانید هنگام خرید زیباترین ژورنال را انتخاب کنید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه عمده پارچه کتان کاغذی

خرید عمده ای پارچه های کتان کاغذی، خام را از کارخانه با قیمتی بسیار شگرف …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام