خانه / پارچه کتان شلواری / قیمت پارچه کتان شلواری

قیمت پارچه کتان شلواری

قیمت پارچه کتان شلواری معمولا نوسان بالایی دارد زیرا انواع پارچه تولید کشور های مختلف قیمت نهایی متفاوتی خواهد داشت و نرخ واردات در ایران نیز به صورت بسیار زیاد بالا پایین می رود.
پارچه های کتان مدل های بسیار متفاوتی در بازار ایران دارند، حتی تولیدات داخلی نیز بسته به الیافی که در تولید آن به کار رفته است از نظر هزینه اولیه تفاوت خواهد داشت و باعث می شود هنگامی که قصد خرید پارچه کتان داریم با نرخ های بسیار پر نوسانی روبرو شویم.
پارچه کتان مناسب برای لباس بچه گانه و یا نوزاد به کار می رود، با پارچه هایی که جهت دوخت سرویس آشپزخانه کاربرد خواهند داشت جنسی مختلف دارند و مشخص است که باید دو قیمت متفاوت برایشان در نظر گرفته شود.

پارچه کتان شلواری

پارچه های کتان شلواری نیز جزو زیربخش و دسته بندی انواع پارچه کتان قرار خواهند گرفت و لازم است تا برای آن نرخ مشخصی در نظر گرفته شود.
ابتدا مشخص کنیم که قرار است پارچه کتان برای شلوار چه جنسی داشته باشد؟
آیا الیاف پنبه ای با نخ دو دو یا اینکه پارچه های کتان و پلی استر نیز ممکن است جزو نخ های اولیه جهت تولید پارچه کتان شلواری باشند. گاهی وزن تمام شده پارچه نزدیک نیم کیلو می شود و برای پارچه های ساپورتی وزنی معادل ۲۵۰ تا ۳۰۰ گرم خواهیم داشت.

پارچه کتان شلواری

شاید در ظاهر اول پارچه بالا را جزو پارچه های کتان شلواری ندانید، این در حالیست که پارچه شلوار بالا از جنس نخ پنبه دولا دو دو بوده و یکی از مدل پارچه کتان محسوب می گردد و می توان جهت شلوار های ساپورتی یا ورزشی و راحتی به کار ببریم.
نگران نباشید نوسان قیمت در بین پارچه های کتان شلواری به حدی بالا نیست که شما را با وسواس و سختی در خرید مواجه کند بلکه اگر کمی در این زمینه تجربه داشته باشید متوجه می شوید که پارچه های کتان شلواری در یک رنج نرخ فروش خاصی هستند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه کتان شلواری

کارخانه پارچه کتان شلواری مردانه

چند کارخانه در ایران می شناسید که تولیدکننده پارچه کتان شلواری مردانه بوده و بتوانند …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام