خانه / پارچه کتان طرح دار / فروش پارچه کتان طرح دار

فروش پارچه کتان طرح دار

فروش پارچه کتان طرح دار معمولا در اوایل سال اوجه می گیرد زیرا پارچه های طرح دار را خانمها در این فصل برای دوخت مانتو و تونیک ترجیح می دهند.
کاملا معلوم است که فصل پاییز یا زمستان هوا سرد است و اکثر افراد برای تیپ بیرون از خانه خود مجبور به پوشیدن سویشرت، کت یا پالتو و بارانی هستند و برای منزل و راحتی نیز از لباس های پنبه ای، ژاکت یا کار های ضخیم استفاده می کنند و دیگر جایی برای خودنمایی لباس های حریر، نخی و همچنین کتانی که در کمد خود آویزان کرده اند نمی ماند. دقیقا به همین علت است که خانمها در شش ماه اول سال از پارچه کتان طرحدار خرید بیشتری خواهند داشت.

پارچه کتان طرح دار

معمولا بر روی پارچه های کتان چاپ می زنند و در ایران تا به حال شاهد تولید این مدل پارچه کتان با نخ رنگی و بافت طرح آن در هنگام تولید نبوده ایم اما چاپ زدن را در مرحله تکمیل و رنگرزی به حدی حرفه ای و قابل تائید انجام می دهند که کار این مراکز قابل ستایش است و الحمدلله سالیانه شاهد به بازار آمدن تیراژ بالایی از پارچه های کتان طرح دار هستیم.

پارچه کتان طرح دار

برای دوخت تونیک، پیراهن و مانتو های زنانه و دخترانه اولین انتخاب شما در نیمه اول سال پارچه کتان گلدار یا طرحدار باشد تا بتوانید زیباترین ویترین را برای ارائه به مشتریان خود محیا کنید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه پارچه کتان طرح دار از کارخانه

عرضه پارچه کتان طرح دار امروزه بصورت مستقیم از درب کارخانه انجام می گیرد؛ چراکه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام