خانه / پارچه کتان ترک / فروش پارچه کتان ترک

فروش پارچه کتان ترک

فروش پارچه کتان ترک در ایران معمولا حول بازار بزرگ تهران می چرخد و بهترین مرجع برای تهیه این مدل پارچه کتان بازار پایتخت خواهد بود.
پارچه های کتان ترک سالیانه با تیراژ بیشتر از ۱۰۰ هزار متر از طریق تجار به داخل کشور می آید که البته بیشتر از %۷۵ این پارچه ها رنگ مشکی کتان ترک است.

پارچه کتان ترک

پارچه کتان ترک را به چه شکلی بشناسیم؟ چرا باید پارچه ترک را برای تولید محصول نهایی خود تهیه کنیم؟ آیا تفاوتی ما بین پارچه های ترک با محصولات داخلی وجود دارد که تاثیر تهیه مدل ترک بر روی بازار ما مثبت باشد؟
در ایران پارچه های کتان معمولا با نخ پنبه ای بافته می شود که البته در بیشتر مواقع نمی توان الیاف پنبه مرغوبی را نیز با هزینه دلخواه مشتری تهیه کرد و همین بر روی کیفیت کار تولیدکننده پارچه تاثیر خواهد داشت.
به همین علت کمتر پارچه هایی را خواهیم داشت که اساسا از الیاف کتان و کاغذ تولید شده باشند اما در نساجی های ترکیه این عمل انجام نشده و پارچه ها را با نخ کتان صد در صد نیز تولید خواهند کرد و درجه کیفی پارچه در نهایت بسیار عالی می شود.

پارچه کتان ترک

از بین رنگبندی زیبا و پرفروش بالا بیشتر از ۷۵ درصد واردات پارچه کتان به ایران رنگ مشکی و سرمه ای است که البته به تازگی رنگ اول که نخودی نام دارد نیز جزو تیراژ بالای خرید و فروش قرار گرفته است.
به عنوان نکته آخر در انتخاب مراکز فروش با اینکه بهترین جایی که می توانید مراجعه داشته باشید بازار بزرگ تهران و همکاری با بنکداران آنجاست اما باید مواظب باشید که حداقل مغازه داری که قرار است پارچه کتان به شما بفروشد همان کسی باشد که به صورت مستقیم پارچه کتان را وارد کرده باشد تا بتوانید هزینه کمتری را خرج کنید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خریدار عمده پارچه کتان

خریدار عمده پارچه کتان ارزان

خریدار عمده پارچه کتان در ایران بسیار است، چرا که از پارچه کتان در دوخت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام