خانه / دسته‌بندی نشده / فروش پارچه کتان برای شلوار

فروش پارچه کتان برای شلوار

فروش پارچه کتان برای شلوار معمولا از بین کتان های سنگین وزن یا نمونه های خارجی انتخاب می شود. پارچه کتان لایت برای شلوار مناسب است؟
پارچه های کتان بسیار زیاد هستند به طوری که روز به روز بر تعداد تنوع آنها افزوده می گردد و می توان مدل های جدید از پارچه کتان را خرید کنیم.
اما قبل از دیدن پارچه کتان و طرح هایی که برایش ارائه گردیده است. بهتر نیست بدانیم قرار است این پارچه کتان را برای چه کاری خریداری کنیم؟ ممکن است مغازه دار باشیم و برای فروش پارچه کتان به صورت متری قصد خرید کرده ایم. یا اینکه قرار است به عنوان واسطه پارچه کتان برای شلوار فرم مدارس را تهیه کرده و به مشتری ارائه دهیم.
گاهی پارچه کتان را برای شوار زنانه یا مردانه لازم داریم و می دانیم که پارچه شلوار با مدلی که قرار است برای تولید مانتو استفاده شود کاملا متفاوت است و نمی توان از یک مدل پارچه برای استفاده های مختلف خریداری نمود.

پارچه کتان برای شلوار

پارچه کتان شلواری کدام مدل است؟ آیا لازم است که وزن آن را مورد بررسی قرار دهیم؟ قطعا وزن پارچه کتان برای دوخت شلوار مهم است پس انتخاب ما از بین پارچه های کتان بیشتر از ۳۵۰ گرم انتخاب می گردد به عنوان مثال در فصل زمستان از وزن ۴۵۰ گرمی خرید می گردد.

پارچه کتان شلوار

رنگبندی پارچه کتان نیز مهم است زیرا دیگر زمان آن به سر رسیده که فقط از رنگ مشکی، سرمه ای و قهوه ای برای شلوار های مردانه نیز خریداری کنیم. بلکه تمامی رنگ های بالا پارچه کتان در ایران خرید و فروش می شود و مورد تائید مشتریان بازار ایرانی هستند.
برای خرید و فروش پارچه کتان مخصوص شلوار چه راه هایی در دسترس دارید؟
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری به تازگی طرح پنبه دو دو ایرانی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام