خانه / دسته‌بندی نشده / فروشگاه عرضه پارچه کتان برای مانتو

فروشگاه عرضه پارچه کتان برای مانتو

چند فروشگاه بزرگ در امر عرضه انواع پارچه می شناسید که جنس کتان برای مانتو را با رنگبندی و طرح های متفاوت در بازار ارائه نمایند؟
پارچه های کتان بسیار متفاوت هستند، به عنوان مثال کتانی که مناسب شلوار است با نمونه پارچه کتان مانتویی بسیار فرق خواهد داشت و حتی وزن و جنس بافت آنها نیز مختلف است.
پارچه کتان شلواری اکثرا در سبک ترین وزن حدود ۴۲۰ گرم وزن دارند که برای شلوار های زمستانی این مقدار به ۵۳۰ گرم نیز می رسد و معمولا از جنس خام پنبه دو رو هستند.

پارچه کتان برای مانتو

اما جنسی که برای مانتو مناسب است از بین پارچه های کتان لایت باید انتخاب شود که حداکثر وزن آن نهایتا به ۳۰۰ گرم به ندرت برسد بلکه در حدود ۲۵۰ گرم بهترین پارچه کتان مانتویی را خواهیم داشت.
اما از بین پارچه کتان برای مانتو چه مدل، جنس و حتی محصول کدام کارخانه بهتر و پر طرفدار تر است تا برای خرید عمده آن را انتخاب کنیم.
پارچه های کتان ترک که محصول کارخانجات کشور ترکیه باشند کیفیت بسیار خوبی دارند و می توانند در این انتخاب جزو اولین ها باشند. البته تنسل های ایرانی نیز برای تونیک یا مانتو تابستانی بسیار زیبا و شیک هستند.

فروشگاه پارچه کتان

به عنوان مثل پارچه کتان گلدار بالا می تواند یک نمونه مانتویی پر فروش باشد که در امر خرید عمده برای بازاری های ایران همیشه جزو اولویت ها قرار می گیرد. البته برای تولیدی مانتو قبل از پارچه کتان طرحدار همیشه پارچه کتان ساده با رنگبندی خاص مد نظر قرار می گیرد زیرا خانم های جوان به دنبال تیپ های اسپرت هستند و این پارچه را ترجیح میدهند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری به تازگی طرح پنبه دو دو ایرانی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام