خانه / دسته‌بندی نشده / خرید پارچه کتان جودون به صورت عمده

خرید پارچه کتان جودون به صورت عمده

خرید پارچه کتان جودون را به تمامی واردکنندگان و تولیدکنندگانی که در این زمینه فعالیت دارند پیشنهاد داریم تا بتوانند به صورت عمده مشتریان تازه ای را جذب نمایند.
اینبار روی صحبت ما با تمامی کسانی است که سرمایه کلانی را در زمینه پارچه کتان خرج کرده و در انبار دپو دارند یا تولیدکننده این پارچه هستند یا اینکه از کشور هایی مانند کره و ترکیه خرید داشته و با دردسر های واردات و ترخیص کالا توانسته اند انبار خود را پر از نمونه های جدید پارچه کتان جودون نمایند.

پارچه کتان جودون

ظاهر فاستونی فیلافیل را در ذهن تصور کنید، همان نقطه نقطه های ریزی که بر بافت پارچه می بینیم دقیقا جودون هستند، تی شرت های جودونی که کمی نسبت به سایر مدل ها ضخیم تر بوده و همیشه علاقه بیشتر جوانان را به خاطر استحکام بافت به سمت خود جلب می نمایند.
این مدل بافت دانه ریز را جودون می نامند. به تازگی پارچه کتان را با این مدل بافت تولید می کنند و نام پارچه کتان جودون بر آن نهاده و در بازار به فروش می رسانند.

پارچه کتان جودون

ممکن است به علت سرمایه گذاری سنگین وقتی نداشته اید تا به فروش بیندیشید و دلتان بخواهد بحث فروش و پخش پارچه هایتان را با شرکت یا بنکداری مطرح کرده و این مسئولیت را از دوش خود بیندازید.
آیا دلتان نمی خواهد قدر های بازار فروش پارچه کتان را بشناسید؟ تا خیلی سریع بتوانند تمام آنچه را که شما در انبار دپو کرده و جزو استرستان شده در عرض چند ماه کوتاه برایتان نقد کنند؟
این چنین فروشنده هایی را سراغ دارید؟
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری به تازگی طرح پنبه دو دو ایرانی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام