خانه / پارچه کتان صابونی / خرید عمده جنس درجه یک پارچه کتان صابونی

خرید عمده جنس درجه یک پارچه کتان صابونی

خرید عمده جنس درجه یک پارچه کتان صابونی را تا به امروز یک بار تجربه کرده اید؟ دلتان نمی خواهد بدانید چه مدل پارچه کتان را صابونی می گویند؟
پارچه کتان همانطوری که قبلا مفصل توضیح داده ایم معمولا با الیاف کتان که از چوب یا گیاه درختان تولید می شود می بافند و جزو پارچه با الیاف و نخ طبیعی است. اکثرا به همین خاطر جزو پارچه های گران قیمت بازار قرار می گیرد و در این زمینه تعداد زیادی از تولیدکنندگان ایرانی فعالیت دارند. گرچه سالیانه تیراژی بالغ بر چند میلیون متر از انواع پارچه کتان نیز به کشور وارد شده و سپس از طرق مختلف به فروش می رسد.
اگر قرار بر همکاری در زمینه فروش و یا پخش انواع پارچه کتان باشد باید مدل های مختلف آن را بشناسیم و در زمینه یافتن جدیدترین پارچه کتان نیز اقدامات لازم را انجام دهیم. در این حالت است که می توان ادعا کرد یک فروشنده موفق پارچه کتان هستیم.

پارچه کتان صابونی

پارچه کتان صابونی جزو خانواده کتان است که معمولا برای شلوار کاربرد داشته و یکی از پارچه های شلواری است. اما به تازگی در بین خانواده پارچه مانتویی نیز خودنمایی کرده و توجه تعداد زیادی از خریداران را توانسته جلب نماید.
عکسی که در بالا دیدید مربوط به مدل جدیدی از مانتو ها با پارچه کتان صابونی بوده است که شاید در نگاه اول این طور به نظر نیاید.
پارچه کتان صابونی براق و سبک است که شاید ساده تر بتوان ادعای ترکیب پارچه کتان لایت و ساتن را داشت.

پارچه کتان صابونی

این مدل مانتو و همچنین شلوار آن از کتان صابونی تولید شده اند و کاملا از برق و ضخامت ورقه ای پارچه مشخص است که از سبک ترین پارچه کتان مانتویی تولید گشته است.
به دنبال انواع پارچه های کتان نیستید؟ دلتان نمی خواهد بیشترین تنوع را در این زمینه بیابید؟
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام