خانه / پارچه کتان گلدار / خرید انواع پارچه کتان گلدار

خرید انواع پارچه کتان گلدار

آیا به دنبال خرید انواع پارچه کتان با رنگبندی کامل و یا نمونه گلدار آن هستید و دلتان می خواهد تولیدکنندگان یا بنکدارانی را که سفارش تولید پارچه کتان گلدار به صورت مونوپل می دهند را بشناسید؟
اینبار قرار است مستقیما و مخصوص تولیدکنندگان مانتو در کشورمان صحبت کنیم، دلمان می خواهد با این عزیزان گپ و گفت کوتاهی داشته و چند نکته اساسی هنگام خرید را صرفا جهت یادآوری ذکر کنیم.
شما تولیدکننده مانتو هستید و در نگاه اول باید حواستان جمع این مسئله باشد که خانمها در نقش زنان و دختران از سن ۷ الی ۷۰ یا حتی بیشتر باشند پس طبق سلیقه مشتریان پیش بروید و دقیقا عین همان ها همیشه به دنبال تنوع و استفاده از پارچه هایی با تنوع رنگ بالاتر و طرح های جدید باشید زیرا خانمها عاشق تنوع هستند.

خرید پارچه کتان گلدار

پارچه های کتان را همه با طرح ساده و رنگبندی خاصی می شناسند که البته به تازگی رنگ های جیغ از جمله زرد، نارنجی، قرمز یا بنفش هم بین این کار ها ورود پیدا کرده و به حمد خداوند توانسته استقبال بالایی بین مشتریان ایرانی پیدا کند.
اما پارچه کتان گلدار نیز برای مانتو طرح جدیدی است که برای تولیدکننده های تازه کار و حتی باسابقه می تواند یک پله صعود باشد.
اگر طرح پارچه کتان گلدار را مطابق با میل و سلیقه مشتری انتخاب کنیم و طرح های متناسب با گل پارچه کتان برگزینیم می توانیم در بازار مانتو غوغا به پا کرده و خیلی سریع صاحب اصلی فروش ایران شویم.

پارچه کتان گلدار

با خواندن جمله های بالا شاید این فکر به ذهنتان رسیده باشد که گفتن این حرفها آسان است اما عملی کردنش به این سادگی نیست.
بله حق با شماست، دقیقا بعد از ایده مطرح شده عکس یک نمونه مانتو کتان گلدار را که بر روی حاشیه کار گل های درشت چاپ خورده است را نشان دادیم تا نمونه ای ببینید و متوجه شوید منظور از سنخیت پارچه کتان گلدار با طرح مانتویی که قرار است برای دوخت و تولید به کار برده شود چیست.
حال دیگر نوبت شماست آستین ها را بالا زده و ایده هایتان را در زمینه تولید انواع مانتو و خرید پارچه کتان گلدار عملی کنید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه کتان گلدار

ارزان ترین مدل پارچه کتان گلدار

آیا ارزان ترین مدل پارچه کتان گلدا را که برای تونیک های زنانه و همچنین …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام