خانه / دسته‌بندی نشده / تولید و سفارش بافت پارچه کتان رنگی

تولید و سفارش بافت پارچه کتان رنگی

آیا نیاز به پارچه کتان خام کجراه دو دو دارید تا برای شلوار ساپورتی یا مانتو های رنگی و شاد از آن استفاده کنید؟ پارچه کتان رنگی برای تولید مانتو می تواند یکی از انتخابات ویژه شما باشد.
پارچه کتان معمولا برای شلوار مردانه یا زنانه به کار می رود و جهت همین مصرف نیز در بازار ایران خرید و فروش می شود البته به تازگی برای پارچه سرویس آشپزخانه یا مانتو و حتی رومیزی نیز از جنس پارچه کتان استفاده می شود و نیاز به تولید این مدل پارچه کتان در ایران احساس می شود.

تولید پارچه کتان خام

اگر تولیدکننده ای هستید که قرار است پارچه کتان را به صورت متراژ بالا خرید کنید و لازم دارید تا در هزینه های اولیه تولید خود صرفه جویی تمام را به کار ببرید پس بهتر است پارچه کتان خامرنگی آن را خرید کنید و سپس در رنگرزی هایی که آشنای شما هستند سفارش رنگبندی آن را انجام دهید و بتوانید با هزینه های پایین و واسطه های کمتری خرید بسیار بهینه ای انجام دهید.

تولید پارچه کتان

عکس بالا را ببینید، بازیگر معروف سینمای ایران خانم لیلا اوتادی است که پارچه مانتویی ایشان کتان خردلی است و زیبایی این مانتو را می توان بر تن خانم اوتادی کامل دید.
آیا شما نیز دلتان نمی خواهد تولیدکننده پارچه کتان رنگی و زیبا باشید؟ و برند تولیدی مانتو شما طرح های زیبا و شیک را به بازار ارائه دهد؟
برای خرید پارچه کتان خام باید به دنبال کارخانه های نساجی و بافندگی پارچه کتان یا کجراه پنبه ای دو دو باشید تا توانایی تامین متراژ مورد نظر شما را در رابطه با پارچه خام کتان داشته باشند و قیمت های بسیار دست اولی را به شما اعلام نمایند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری

ارزان ترین مدل پارچه کتان شلواری به تازگی طرح پنبه دو دو ایرانی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام