خانه / پارچه کتان گلدار / انواع پارچه های کتان گلدار و شیک

انواع پارچه های کتان گلدار و شیک

انواع پارچه های کتان گلدار و شیک را می توان برای دوخت زیباترین مدل های مانتو دخترانه یا زنانه به کار برد به شرط اینکه بتوانیم برای خرید این مدل پارچه کتان مقطوع ترین قیمت را یافت.
پارچه های کتان طرحدار شامل مدل گلدار شیک نیز خواهند بود که بین خانم های زیباپسند محبوب بوده و از پرطرفدارترین طرح های پارچه کتان شمار می رود.

انواع پارچه های کتان

پارچه های کتان شامل مدل های بسیار زیادی می شوند که در متن های قبلی برای آن انواع طرح های مختلف و همچنین دسته بندی کاملی در زمینه جنس آن نام ببریم یکی از این مدل ها پارچه کتان گلدار است که امشب می خواهیم توضیحات بیشتری برایش ارائه کنیم.
البته نباید از یاد برد که در ایران این پارچه جزو کار های چاپ است زیرا هنوز دستگاه های تولید و بافت پارچه موفق به کار بردن نخ های رنگی برای پارچه کتان طرحدار نشده اند و مجبور هستند در مرحله تکمیل و چاپ بر روی آن طرح های گل بسیار شیکی کار کنند.

پارچه کتان گلدار

پارچه کتان گلدار

همانطور که در عکس بالا دیدید مانتو های گلدا امروز مد شده اند و اگر بتوان جنس کتان پارچه آن را تهیه کرد می توانیم در این فصل فروش اوضاع اقتصادی خود را بسیار جلو ببریم.
در ابتدای امر دنبال کارخانجات تولید پارچه کتان بگردیم تا بتوانیم با چند مرکز تولید و بافت پارچه کتان آشنا شویم و سپس از طریق کانال های تلگرامی برای ارائه مدل های خود طرح های پیشنهادی شان را مورد بررسی و نظاره بگذاریم و با طراحان و خیاطان کارگاه خود به مشورت بپردازیم تا ببینیم برای مدل مانتویی که قرار است تولید کنیم کدام پارچه کتان گلدار زیباتر است؟
در مرحله بعدی لازم است تا اگر فروشگاهی دارند را از نزدیک ببینیم یا اینکه بخواهیم نمونه ای از پارچه را برایمان پست کنند تا جنس زیردست پارچه کتان را نیز لمس کنیم و برای کیفیت آن نیز با خیالی آسوده اقدام به خرید نماییم. با این مدل خرید کردن دیگر نگران کیفیت پارچه کتانی که تهیه کرده ایم نخواهیم بود بلکه مطمئنیم کیفیت خوبی خواهد داشت.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه کتان گلدار

ارزان ترین مدل پارچه کتان گلدار

آیا ارزان ترین مدل پارچه کتان گلدا را که برای تونیک های زنانه و همچنین …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام